Współpraca z architektami

Jeżeli jesteś Architektem – osobą która tak jak my chce zmieniać świat na wygodniejszy i piękniejszy to zapraszamy Ciebie do współpracy. Specjalizujemy się w dostarczaniu najbardziej nowoczesnych rozwiązań z zakresu bram garażowych, drzwi wejściowych i ogrodzeń posesyjnych. Chcemy wspólnie z Tobą zrealizować marzenia wszystkich tych, którzy budują swój DOM – wymarzony, piękny, nowoczesny i przyjazny. Chcemy podzielić się z Tobą naszą wiedzą i doświadczeniem, pokazać Tobie i Twojemu Klientowi nowoczesne rozwiązania, które pozwolą zmienić wizję architekta w rzeczywistą perfekcyjnie wykonaną realizację.

Inwestor - twój Klient wymarzył sobie nowoczesny dom, w którym brama garażowa jest zlicowana z elewacją. Indywidualny projekt dopasowany do oczekiwań Klienta to wyzwanie, które z przyjemnością podejmujesz. Przedstawiona wizualizacja koncepcji wzbudza zachwyt Inwestora i rozpoczynasz żmudną pracę nad projektem, jego detalami i rozwiązaniami poszczególnych elementów.  Masz w głowie mnóstwo pomysłów, które chcesz przelać na papier, a właściwie na ekran Twojego komputera.

Szukając informacji o bramach fasadowych przekopujesz zawartość internetu i okazuje się, że owszem są, ale tylko zdjęcia z realizacji ( lub z prospektów producentów udające wykonane realizacje … ). Gdy chcesz się dowiedzieć czegoś konkretnego to w zasadzie odbijasz się od ściany. No to jaka ma być wysokość otworu, czy na szerokości 500 cm zmieścimy dwa auta, jak ciężkim materiałem mogę obłożyć elewację i samą bramę ? Czy ta brama jest ciepła, wygodna, jak zamocować materiał okładziny elewacyjnej do bramy ?

My znamy odpowiedzi na Twoje pytania. Bramy fasadowe to nasza specjalność i nasza pasja, domy z taką bramą bardzo nam się podobają. Znamy się na nich bo od 2012 roku sprzedajemy, montujemy i serwisujemy bramy zlicowane z elewacją. Uczyliśmy się sami, na naszej ekspozycji, zaangażowaliśmy się w projekty naszych Klientów, słuchaliśmy rad wykonawców elewacji. Z każdej realizacji wyciągaliśmy wnioski i drobnymi krokami zbudowaliśmy solidny fundament wiedzy o tym produkcie, produkcie pięknym a jednocześnie bardzo trudnym i wymagającym w realizacji.

Chcemy się z Tobą podzielić tą wiedzą, abyś projektując kolejny nowoczesny dom miał wsparcie, mógł sięgnąć do notatek lub zadzwonić do eksperta. Dlatego organizujemy dla Ciebie szkolenie produktowe, na którym pokażemy Ci działające bramy fasadowe na naszej ekspozycji i podzielimy się naszą wiedzą, głównie praktyczną i trochę teoretyczną.

page-title-bg-ash.png

Dla kogo ?

Dla architektów, kierowników budowy, inwestorów zastępczych, wykonawców elewacji wentylowanych z Wrocławia i najbliższych okolic, którzy są zainteresowani zdobyciem konkretnych umiejętności potrzebnych w urzeczywistnianiu nawet  najbardziej szalonych i odważnych projektów budowlanych, zmieniających nasze otoczenie na perełki nowoczesnej architektury. Dla osób, które nie boją się wyzwań i nie chcą iść tylko przetartymi ścieżkami. Dla tych, którzy chcą wspólnie zrealizować wizję Inwestora i stworzyć coś, przy czym każdy z zachwytem przystanie na długą chwilę.

page-title-bg-ash.png

Czego się dowiesz na szkoleniu ?

 • Jakie mamy rodzaje bram fasadowych
 • Jak jest skonstruowana brama fasadowa i czym się różni od klasycznych bram
 • Jakie warunki techniczne musi spełniać garaż, aby mogła zostać prawidłowo zamontowana brama fasadowa
 • Na co musisz zwrócić uwagę przy doborze bramy fasadowej i materiału elewacji
 • Jakie są ograniczenia wymiarowe dla poszczególnych bram
 • Jak należy zaprojektować i wykonać otwór aby wszystko prawidłowo działało
 • Jaka jest kolejność robót i technologia montażu
 • Jakie są najczęściej popełniane błędy i jak ich uniknąć
 • Pokażemy inne ciekawe i niecodzienne rozwiązania dla bram garażowych
page-title-bg-ash.png

Dodatkowe informacje:

 • koszt szkolenia wynosi 40 zł netto
 • czas trwania szkolenia około 5 godzin
 • dla chętnych możliwe wydłużenie szkolenia o prezentację dotyczące nowoczesnych drzwi wejściowych i ogrodzeń posesyjnych
 • na szkoleniu zapewniamy catering kawowy
 • otrzymasz oprócz cennych wskazówek prezentację w formie drukowanej
 • każdy uczestnik szkolenia będzie mógł skorzystać z dodatkowych 2 godzin konsultacji w ciągu 3 miesięcy od zakończenia warsztatów
 • szkolenie w małych grupach maksymalnie 6 osób
page-title-bg-ash.png

Jesteś zainteresowany ?

Jeżeli jesteś zainteresowana / zainteresowany uczestnictwem w szkoleniu i podjęciem współpracy wypełnij formularz, prześlę Ci darmową próbkę szkolenia oraz informację o najbliższym wolnym terminie.

Imię *
Nazwisko *
Adres e-mail *
Nazwa firmy i adres
Numer telefonu *
Zgody *Zgoda wymagana

Chcę nawiązać współpracę z BINGO bramy drzwi ogrodzenia i wyrażam zgodę na otrzymanie na mój adres e-mail lub numer telefonu informacji związanych z możliwościami podjęcia współpracy.

Chcę otrzymać darmową próbkę szkolenia i wyrażam zgodę na otrzymanie na mój adres e-mail lub numer telefonu informacji związanych z uczestnictwem w szkoleniu
 

Szukaj